Menu

Top3 w wyszukiwarkach – cel dla każdej strony

Lipiec 12, 2018 - Uncategorized

Sukces stron internetowych w Gdańsku mierzy się zawsze ilością osób, które je odwiedzają. Jak sprawić, by strony internetowe miały możliwie dużo wyświetleń? Powinny trafić do top3 wyników dla danych fraz wyszukiwania.

Wyszukiwarki są najważniejsze

Zdecydowana większość internautów traktuje wyszukiwarki internetowe jako podstawowy mechanizm odnajdywania treści w Internecie. Co ciekawe, wyszukiwarka jest często używana nawet wtedy, kiedy strona internetowa jest znana i kiedy internauta był już na niej wielokrotnie. Tak jest wygodniej, przynajmniej w oczach internauty.
Dlatego tak ważne jest, by strony internetowe były zawsze wysoko w wynikach wyszukiwania dla fraz, po jakich będą ich wyszukiwać osoby zainteresowane ich treściami. Badania pokazują, że top3 jest miejscem, w którym znaleźć się trzeba koniecznie, ponieważ strony na niższych miejscach zdobywają zdecydowanie mniej odwiedzin. Ilość kliknięć jest proporcjonalna do miejsca na liście wyszukiwania i trzeba zauważyć, że tylko 3 pierwsze miejsca pozwalają realnie myśleć o sukcesie.
—–

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *